Co je zde nového

ODEVZDÁNÍ BAKALÁŘSKÉ / DIPLOMOVÉ PRÁCE PROSTŘEDNICTVÍM SISU

 
Lenka Pinzová
ODEVZDÁNÍ BAKALÁŘSKÉ / DIPLOMOVÉ PRÁCE PROSTŘEDNICTVÍM SISU
by Halbichová Lenka - Středa, 9 červen 2010, 11:28
 
Milé studentky, milí studenti,

chystáte se odevzdat bakalářskou či diplomovou práci v červnovém termínu?! Pokud ano, rádi bychom Vás poprosili o spolupráci. Na základě rozhodnutí pana rektora bude od září 2010 povinné odevzdávat elektronické verze závěrečných prací výhradně prostřednictvím SISu. Tuto funkcionalitu jsme zprovoznili již nyní, a proto bychom Vás chtěli poprosit o spolupráci při jejím testovacím využití. V praxi to znamená jediné: elektronickou verzi Vaší bakalářské nebo diplomové práce nemusíte již odevzdávat na CD či DVD, naopak preferujeme její odevzdání prostřednictvím SISu. Ať už zvolíte jakoukoli ze dvou variant odevzdání, mějte na paměti, že odevzdání el. verze je v každém případě povinné. Požadované množství tištěných verzí (v bakalářském studiu 2 ks, v magisterském studiu určují jednotlivé katedry) závěrečné práce pak odevzdáte klasicky na sekretariátu bakalářského studia či na příslušné katedře/ústavu, jako tomu bylo doposud.

Pod následujícím odkazem najdete návod na vložení Vaší bakalářské/diplomové práce elektronicky prostřednictvím SIS: http://www.youtube.com/user/studfhs#p/a/u/0/iGeHVyW4kIY. Práce se odevzdává v prohledavatelném PDF souboru. Příloha pak může být vložena i v jiném formátu. Více příloh najednou vkládejte jako soubor *.zip. Pokud máte samotný text práce pouze ve formátu dokumentu MS Word, je třeba jej do PDF překonvertovat. Používáte-li nejnovější MS Word, tj. 2007, nejjednodušším způsobem konverze je Váš *.doc soubor „uložit jako“ a zvolit „soubor PDF“. Druhou možností je pak konverze, kterou prostředkuje přímo SIS při samotném odevzdávání. Pokud chcete využít tuto možnost, zde je videonávod: http://www.youtube.com/user/studfhs#p/a/u/1/xIaGg4-4W1Y. Jestliže Vám nevyhovuje ani jeden z těchto způsobů konverze, doporučuji soubor zkonvertovat programem „PDF Creator“, který je volně ke stažení zde: http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/ostatni/pdfcreator/?g[hledano]=pdf&g[oz]=1.0.0.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, můžete je konzultovat v foru o fakultě, kde je totožné vlákno. :-)

Předem děkujeme za spolupráci.

Za studijní oddělení
Lenka Pinzová
Picture of Šustková Tereza
Re: ODEVZDÁNÍ BAKALÁŘSKÉ / DIPLOMOVÉ PRÁCE PROSTŘEDNICTVÍM SISU
by Šustková Tereza - Pondělí, 21 červen 2010, 2:06
 
V případě, že chcete využít možnosti odevzdání práce elektronicky přes SIS, nezapomeňte práci první vložit a až poté přinést dva výtisky na Sekretariát bakalářského studia (5013).
Bakalářská práce se považuje za odevzdanou až tehdy, když máme od vás přijaté obě podoby práce - elektronickou i tištěnou.