Co je zde nového

Fakulta humanitních studií představuje fakultní web v nové grafice

 
Picture of Tourková Kateřina
Fakulta humanitních studií představuje fakultní web v nové grafice
by Tourková Kateřina - Úterý, 4 únor 2014, 11:32
 

Vážení návštěvníci stránek, vážení kolegové, milí studenti a uchazeči,

vítáme vás v novém virtuálním prostředí oficiálních webových stránek Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze - http://fhs.cuni.cz/FHS-1.html!

Nová podoba webu FHS UK koresponduje typografií a celkovým barevným laděním s tradičním vizuálním stylem Univerzity Karlovy a je odvozena z grafického návrhu univerzitních webových stránek www.cuni.cz. Minimalistická grafika ve spojení s originálním barevným řešením dává vyniknout obsahu jednotlivých stránek webu FHS UK je přizpůsobena tabletům a chytrým telefonům.

Zároveň s výraznou vizuální změnou si můžete všimnout i mírné proměny struktury a také obsahu webu, která vyplynula z dlouhodobé analýzy návštěvnosti jednotlivých stránek. Struktura byla zvolena především s ohledem na logické členění obsahu, poskytujícího přehledné informace o studiu, přijímacím řízení, zahraniční spolupráci, vědě a výzkumu a jiných oblastech působení naší fakulty. Samostatné úvodní portály jsou věnovány základním informacím o fakultě vč. struktury FHS UK, jejích předpisů, informačního systémů a samozřejmě kontaktů.

V nejbližších týdnech bude probíhat další testování funkčnosti a dolaďování vzhledu i obsahu jednotlivých stránek, proto Vám předem děkujeme za shovívavost a zároveň za Vaše případné podněty či připomínky. Věříme, že díky inovaci grafické podoby webu a také dlouhodobému snažení o zvýšení jeho informační hodnoty bude práce s fakultními stránkami uživatelsky příjemnější a kvalitnější.

Vaše Fakulta humanitních studií