Co je zde nového

PROQUEST - největší online databázi dizertačních/diplomových prací

 
Picture of Halbichová (Pinzová) Lenka
PROQUEST - největší online databázi dizertačních/diplomových prací
by Halbichová (Pinzová) Lenka - Středa, 19 únor 2014, 10:55
 

Informace pro vyučující a studenty:

Do konce února lze využít bezplatný zkušební přístup k největší online databázi dizertačních/diplomových prací z celého světa ProQuest Dissertations & Theses Global (PQDT Global). Obsahuje více než 1 milion plných textů v PDF včetně multimediálních příloh. Obsah je zajímavý pro všechny fakulty a obory na Vaší škole.

Studenti, pedagogové a další vědečtí pracovníci zde mohou čerpat informace užitečné pro vlastní diplomovou/dizertační práci, vědecký výzkum, další studium, výuku, patentový průzkum nebo podnikatelské nápady. Databáze obsahuje práce z prestižních světových univerzit, včetně řady britských a evropských - např. z University College London, University of Aberdeen, Cardiff University, University of Leicester, University of Bath, Universitat de Valencia, ad. 

Více informací o databázi: http://goo.gl/p0wBnH

Jak v databázi vyhledávat viz http://proquest.libguides.com/pqdt

Individuální přístup k PQDT Global: na http://discovermorecorps.com/main/authorization/signUp stačí vlevo vyplnit jednoduchý formulář, počkat až Vám přijdou na e-mail vaše osobní přihlašovací údaje, a ihned poté můžete databázi volně využívat až do 28.února 2014 - na stránkách Discover more Corps v horním menu kliněte na Database of the Month a dále v textu na odkaz Free access.