Co je zde nového

Studentský Jarmark

 
Picture of Tourková Kateřina
Studentský Jarmark
by Tourková Kateřina - Čtvrtek, 2 říjen 2014, 9:59
 

Datum: 14. října

Čas: 14:00 – 21:00

Místo: Karolinum a přilehlé dvorky

Jarmark patří k tradičním akcím, které Studentská unie pořádá. Slouží k prezentaci studentského života na Univerzitě Karlově a je určen primárně pro nové studentky a studenty, ale také pro celou akademickou obec. Cílem je představit jednotlivé součásti Univerzity Karlovy a shromáždit je společně s dalším zajímavým programem do areálu dvorků v jádru UK, Karolinu.

V letošním roce se můžete samozřejmě těšit na studentské spolky, ale také se dozvíte více o dalších aktivitách a možnostech, které studentský život nabízí. Kromě spolků se budou prezentovat nakladatelství a vydavatelství působící na UK nebo cílené na studenty (Karolinum, Academia, Portál, Galén), dále také Koleje a menzy, CU Point, Informační, poradenské a sociální centrum UK, Zahraniční oddělení  nebo Studentský klub Celetná. Pro zpestření atmosféry zahrají mladí hudebníci, vystoupí studentské divadlo, také se můžete zúčastnit lekce salsy, vyměnit si skripta na burze knih a skript, nebo ulovit nějaké pěkné kousky na burze oblečení.

Co se týká občerstvení, bude zajištěno subjekty, které působí na Univerzitě Karlově, nápoje zajistí Studentský klub Celetná, studenti Přírodovědecké fakulty se postarají se svým molekulárním barem o míchané nápoje, studenti z FF UK zajistí kávu, čaj a domácí limonády.

Tak nezapomeňte přijít v úterý 14.10. do Karolina!