Co je zde nového

Univerzitní Maraton: Běh o pohár rektora Univerzity Karlovy

 
Picture of Tourková Kateřina
Univerzitní Maraton: Běh o pohár rektora Univerzity Karlovy
by Tourková Kateřina - Pondělí, 8 prosinec 2014, 3:00
 
Vážení a milí studenti,

rádi bychom Vás předběžně informovali, že i v roce 2015 poskytne UK záštitu sportovní akci Univerzitní Maraton s podtitulem „Běh o pohár rektora Univerzi...ty Karlovy“. Závod, kterého se mohou zúčastnit studenti českých i zahraničních vysokých škol v rozmezí 18-26 let, se uskuteční v neděli 3. května 2015 v rámci Volkswagen Maratonského víkendu 2015. Univerzitní Maraton je jedinečnou sportovní příležitostí pro všechny studenty vysokých škol bez ohledu na jejich studijní zaměření!

Z důvodu velkého zájmu o štafetová čísla máme pro naše studenty rezervováno 30 štafet. 
Registrace probíhá přes internetové stránky www.runczech.com. Nejprve je potřeba vyplnit Runners ID, poté všem nově zaregistrovaným přijde e-mail, klikněte na aktivace účtu. Jakmile je Runners ID vytvořeno, klikněte na registrovat na závod -> volkwagen maratonský víkend - >firemní maraton (štafeta) -> v poli vyberte kategorii zaškrtěte Univerzitní běh a pokračujte v registraci. Studenti se mohou bez problému obracet buď na paní T. Bartošovou, která je zodpovědná za registrace (bartosova@pim.cz) nebo pana T. Coufala (m: +420 727 872 158 | t: +420 233 015 018| e: coufal@pim.cz).

Více informací k závodu naleznete na linku: http://www.runczech.com/cs/akce/volkswagen-maratonsky-vikend-2015/zavody/univerzitni-maraton-beh-o-pohar-rektora-uk/index.shtml