Co je zde nového

Pozvánka na 8. ples FHS UK

 
Picture of Tourková Kateřina
Pozvánka na 8. ples FHS UK
by Tourková Kateřina - Úterý, 24 únor 2015, 9:34
 

Vážené kolegyně a kolegové,

jménem sdružení Studenti FHS UK si Vás dovolujeme pozvat na již 8. ples Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze, který se uskuteční ve čtvrtek 5. 3. 2015 v secesním sále Na Marjánce (Bělohorská 35/262 Praha 6 – Břevnov) od 19:00. Prostor je nekuřácký a bezbariérově přístupný.

Vstupenka na ples stojí 229 Kč a zakoupíte ji online ZDE nebo fyzicky před aulou každý den od 9:30 do 15:30, všechny jsou určeny k sezení. Na místě budou k zakoupení vstupenky za zvýšenou cenu 250 Kč.

O slavnostní zahájení se postará uskupení šesti mladých mistrů stepu s choreografií s názvem Čardáš. Během večera bude hrát k poslechu i tanci orchestr Bigband Plus z Gymnázia a Hudební školy hl. m. Prahy. Večer obohatí puntíkatá přehlídka šatů od Love Polka DOTS. Předtančení a následný taneční workshop jsme svěřili do rukou taneční skupiny Salsa4water. Co jste se naučili si vyzkoušíte v navazujícím setu orchestru, který bude tématicky sladěn s výukou v rámci workshopu.

V druhé polovině večera se můžete těšit na romskou kapelu Trio Romano. Památku na večer pořídíte  v polaroidovém koutku přímo v sále. Po plese následuje afterparty v sousedící restauraci Na Marjánce.

Samozřejmě nebude chybět ani soutěž s losem. Právě v této části programu se na Vás obracíme s prosbou a zároveň nabídkou. V loňských letech nám někteří Vaši kolegové přispěli originálními dárky, jako jsou šperky vlastní výroby nebo cd vlastní kapely. Budeme potěšeni, rozhodnete-li se i vy touto formou propagovat svou tvorbu a zároveň tak podpoříte náš ples. V případě zájmu nás kontaktujete osobně nebo mailem na adrese ples@studentifhs.cz.

Více o akci najdete na facebooku a plesowebu.Pozvěte kolegy, přátele a známé. Přijďte si zatančit nebo jen tak popovídat.

Těšíme se na příjemný večer strávený ve Vaší společnosti.

Studenti FHS UK o. s.