Co je zde nového

Nabídka zvýhodněného vstupného do Divadla na Vinohradech pro studenty a zaměstnance FHS

 
Picture of Tourková Kateřina
Nabídka zvýhodněného vstupného do Divadla na Vinohradech pro studenty a zaměstnance FHS
by Tourková Kateřina - Středa, 25 březen 2015, 10:16
 

Milí studenti, vážení zaměstnanci,

Divadlo na Vinohradech nám znovu nabízí skvělou možnost zakoupit si vstupenky za zajímavou jednotnou cenu 170 Kč v přízemí (a 120 Kč na 1. balkoně) na následující představení:

Čtvrtek 30. 4. 2015 – 19 hodin

Plačící satyr: Po více než devadesáti letech  na našem jevišti znovu vyroste zámeček paní Lídy Setumské, který slouží jako letní zotavovna stárnoucím spisovatelům. Jednoho léta tudy jako motýlek prolétne šestnáctiletá Anička, která vztahy mezi osazenstvem zámečku zamíchá vpravdě „turgeněvovsky“ a přítomné muže vyprovokuje k posledním tvůrčím i životním vzmachům.

 

Středa 6. 5. 2015 – v 19 hodin

Vstupte! Dva komici, kteří celou kariéru bavili společně publikum, jež je vnímá pouze jako dvojici, nikoli jako dvě rozdílné osobnosti, se vzájemně hluboce lidsky nesnášejí. Po letech odloučení a upadání do bezvýznamnosti dostávají výjimečnou možnost znovu společně zahrát v televizní show svůj slavný skeč.  Zvítězí profesionalita nad nevraživostí? Podaří se jim comeback?

 

Úterý 12. 5. 2015 – 19 hodin

Byla to moje písnička! Tato hra má v sobě hodně veselých situací. Základní myšlenkou je zjištění, že stáří nemusí být tak bezútěšné a smutné, jak všichni očekávají. Stačí najít humor a odvahu žít.

 

Vstupenky jsou v nabídce do vyprodání volných míst. Rezervace na tel.: 296 550 227, 224 253 870 či e-mailu prusova@divadlonavinohradech.com.