Co je zde nového

Výběrové řízení na obsazení pracovního místa koordinátor projektu „Korpus jazyka StB“ (Ústav pro studium totalitních režimů)

 
Picture of Tourková Kateřina
Výběrové řízení na obsazení pracovního místa koordinátor projektu „Korpus jazyka StB“ (Ústav pro studium totalitních režimů)
by Tourková Kateřina - Úterý, 21 duben 2015, 9:16
 

Ústav pro studium totalitních režimů vyhlašuje dne 17. 4. 2015 výběrové řízení na obsazení pracovního místa koordinátor projektu „Korpus jazyka StB“

 místo výkonu práce: Praha, pracovní zařazení: redaktor, novinář, platové zařazení: dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších přepisů, termín nástupu: 15. 6. 2015 (nebo dle dohody), pracovní poměr: na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou s možností změny na dobu neurčitou), zkušební doba: tříměsíční,rozsah úvazku: 0,5.

Požadavky na uchazeče:

  • VŠ vzdělání min. magisterského stupně humanitního směru (historie, politologie, sociologie,  lingvistika);
  • zkušenost s koordinací projektů a vedením týmu;
  • základní orientace ve výzkumu materiálů StB;
  • zkušenost s podáváním grantů výhodou;
  • orientace v lingvistice a statistice výhodou;
  • zájem o multidisciplinární výzkum a ochota vzdělávat se;
  • aktivní znalost anglického jazyka podmínkou, znalost dalšího jazyka výhodou;
  • bezúhonnost (čistý trestní rejstřík a negativní lustrační osvědčení u uchazečů narozených před 1. 12. 1971);
  • dále požadujeme samostatnost, pečlivost, systematičnost, dobrou znalost práce na PC, výborné komunikační a organizační schopnosti, flexibilitu.

Náležitosti přihlášky:

Do přihlášky uveďte své jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu (jde-li o cizího státního příslušníka číslo dokladu o povolení k pobytu, datum).

K přihlášce do výběrového řízení je nutno připojit:

a)      strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních o odborných znalostech a dovednostech,

b)      motivační dopis v českém a anglickém jazyce,

c)      dvě podepsané reference obsahující platné kontaktní údaje referujících osob,

d)     souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení.

Kompletní přihlášky je nutné doručit nejpozději 15. 5. 2015 na e-mailovou adresu: personalni@ustrcr.cz(Ing. Vendula Burdová)

Základní informace o projektu „Korpus jazyka StB“ naleznete na: http://www.ustrcr.cz/data/pdf/plan-cinnosti-2015.pdf (str. 40–41)

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, či nevybrat na inzerovanou pozici žádného z uchazečů.

Vyhlašovatel provede skartaci osobních údajů neúspěšných uchazečů.