Co je zde nového

Nabídka stáže pro studenty FHS: Týden vědy a techniky AV ČR

 
Picture of Tourková Kateřina
Nabídka stáže pro studenty FHS: Týden vědy a techniky AV ČR
by Tourková Kateřina - Středa, 13 září 2017, 1:59
 

Týden vědy a techniky AV ČR, největší vědecký festival v České republice pořádaný Akademií věd ČR, hledá v termínu od 6. do 12. listopadu šikovné dobrovolníky, kteří by organizátorům pomohli s koordinací festivalu v budově Akademie věd ČR na Národní 3, Praha 1.

Náplní práce bude komunikace s návštěvníky na infostánku, koordinace návštěvníků po budově, obsluha vědeckých expozic související s komunikací s návštěvníky (vysvětlení základních principů, dozor nad exponáty) či uvádění přednášek a moderování následné diskuse s přednášejícím.

Během akce budete mít jedinečnou možnost seznámit se s nejaktuálnějším výzkumem AV ČR a partnerů. Nabízíme stravenky na jeden den, trička a balíček propagačních předmětů. V případě oboustranné spokojenosti nabízíme možnost placené brigády na dalších projektech (Týden mozku, Jarní exkurze do světa vědy apod.).

V případě zájmu prosím zašlete do 30. 9. 2017 strukturovaný životopis se specifikací Vašich časových možností na adresu rysava@ssc.cas.cz, kam také směřujte své dotazy.

 

Kontaktní osoba

Kateřina Ryšavá

rysava@ssc.cas.cz

221 403 405