Obecné fórum - STK 2020

Distanční výuka - otázky, podněty, připomínky.

Picture of Košák Felcmanová Alena
Distanční výuka - otázky, podněty, připomínky.
by Košák Felcmanová Alena - Čtvrtek, 19 březen 2020, 1:11

Zde můžete dávat zpětnou vazbu a podněty pro distanční výuku. Vzájemně si poradit apod.

14 words
Picture of Hrušková Lucie
Re: Distanční výuka - otázky, podněty, připomínky.
by Hrušková Lucie - Úterý, 24 březen 2020, 5:18

Dobrý den,

tato forma mi připadá super! Prezentace i zvuk fungují (i když zvuk není v moc dobré kvalitě, člověk musí mít nastražené uši). Zároveň kvituji prostor pro reflexi našich interpretací textů (fóra). Myslím, že i rozumím zadání, a do 30. 3. projdu texty k tématům 1 a 2 a odpovím na otázky.

Epidemii zmar a občanské společnosti zdar.

Lucie

60 words
by Košák Felcmanová Alena - Středa, 25 březen 2020, 3:01

Díky oběma za reakci, teď jsem nahrála novou prezentaci a už snad ty další nebudou tak šumět, dnes bych zveřejnila témata 1 - 5, tak si budete moci vybrat postupně z více otázek na reakci. 

34 words
Picture of Vondrová Jana
by Vondrová Jana - Středa, 25 březen 2020, 2:14

Dobrý den, oceňuji prezentace i vysvětlující komentáře k textům. Audio v prezentacích mi funguje, poradím si i s šumem v pozadí. Během týdne se k úkolům do školy dostávám velmi obtížně, předpokládám proto, že se tomuto předmětu budu věnovat o víkendu.

41 words
Picture of Čechová Jitka
by Čechová Jitka - Čtvrtek, 26 březen 2020, 6:17

Dobrý den, moc prosím, pokud by šlo zvuk do prezentací nahrávat v jiném formátu než VMA  (windows media audio), tak budu vděčná,  klidně cokoliv jiného MP3 apod. Mám Mac a na tom mi nejde přehrávat a jednotlivě konvertovat je krkolomný. Mimochodem prezentace 1,2 je tak nahraná a funguje. Díky moc.   

50 words
Picture of Gudzenko Oleg
by Gudzenko Oleg - Čtvrtek, 26 březen 2020, 8:46

Dobrý den, v mém PC vše prozatím funguje. Chtělo by to sice kvalitnější zvuk bez šumu, ale srozumitelné to je. Těším se, až se tu rozjedou diskuze u jednotlivých otázek :) 

30 words
Picture of Chvojanová Drahomíra
by Chvojanová Drahomíra - Neděle, 29 březen 2020, 12:18

Dobrý den,

zvolená forma je super. Vše mi funguje jak má. Je to k mé radosti stručné a výstižné.

Hodně, sil, zdraví a trpělivosti

Chvojanová

24 words
Picture of Kordinová Barbora
by Kordinová Barbora - Neděle, 5 duben 2020, 9:56

Dobrý den, přikládám komentář k přednáškám, nalezla jsem všechny, první má sice horší zvuk, nicméně prezentace jsou v pořádku a vyhovují mi. děkuji za vaši práci, at se vám daří, 

Kordinová Barbora 

32 words
by Košák Felcmanová Alena - Středa, 22 duben 2020, 11:52

Moc děkuji za zpětnou vazbu, nahrála jsem teď další prezentace a otázky až k tématu 10.

Zvuk by snad už měl být lepší. 

23 words